Pod Lwami Restauracja- Facebook

Sala weselna

 

Sala weselna Wałbrzych, wesele WałbrzychKompleks restauracyjny Pod Lwami to idealne miejsce dla osób pragnących zorganizować wesele w Wałbrzychu lub okolicy.

Obiekt posiada osobną uruchomioną w 2012 roku, piękną salę weselno-bankietową, na której z powodzeniem można zorganizować przyjęcie weselne do 110 osób. Sala weselna działa niezależnie od funkcjonującej na dole restauracji. Sala jest klimatyzowana, co z pewnością zapewni komfort przy organizacji wesel w okresach letnich. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, rautów, szkoleń. Współpracujemy z profesjonalnymi orkiestrami, DJ-ami, florystkami, oraz cukierniami. Pomagamy przy organizacji przyjęć weselnych parom na co dzień mieszkającym poza granicami kraju. Przy zamówieniu przyjęcia weselnego na rok przyszły w roku bieżącym para młoda otrzymuje Stół Wiejski gratis. W przypadku organizacji przyjęcia weselnego w piątki dodatkowo udzielamy 10% rabatu. Piękne wnętrze, wspaniała kuchnia oraz  atrakcyjna lokalizacja tuż przy Parku Zdrojowym sprawi, że ten wyjątkowy dzień pozostanie na długo w pamięci Pary Młodej i Ich gości.

Jeśli organizujesz wesele w Wałbrzychu lub okolicy i szukasz sali weselnej skontaktuj się z managerem tel. 696-045-622. Umów się na spotkanie w celu poznania szczegółów i rozwiania wszelkich wątpliwości.